EKOSİSTEM 4.0'I TANIYIN


Hakkımızda

Biz Kimiz ?

t-shirt-mockup-of-a-woman-with-two-friends-at-a-photo-studio-25694-min

İşiniz için herşey, herşey için yenilik sloganımızla..

2009 Yılı itibariyle sektörde görev almış uzman kadrosuyla markalaşma çatısı altında çeşitli firmalar içinde hizmet veren Ubden 2017 yılında Tekirdağ/Çerkezköy'de faaliyete başlamış 2019 yılında İstanbul/Beyoğlu'nda Marka Patentini alarak bilgi işlem çözümleri, profesyonel teknoloji danışmanlığı, proje ve iş geliştirme, teknik altyapı iyileştirme, yazılım ve uygulama, endüstri 4.0 destek ve otomasyon gibi alanlanlarda hizmet vermeye devam etmiştir. 2021 yılı ile bebaber İstanbul/Kadikoy adresine taşınarak e-ticaret ve uluslararası hizmetler ile sektöre açılan Ubden® 2022 yılı sonunda yabancı ortak iştiraki ile Amerika Birleşik Devletler Wyoming Eyaletinde Ubden LLC. olarak merkezini değiştirmiştir. 2023 yılı itibariyle Ubden Teknoloji Anonim Şirketi olarak global bir marka ve hizmet sağlayıcı olan Ubden® müşteri memnüniyetini üst düzeyde tutarak hizmet çeşitliliğinde kendi alanında bölgesinde lider, ülkesinde sayılı firmalar arasında yer almaktadır.

Neler Yaptık ? Yapıyoruz ?


Ubden Tecrübeli ve Uzman Kadrosu ve Profesyonel Marka Yatırımları ile Teknolojiden Dijital Dönüşüme, Eğitim ve Danışmalıktan Ticaret Partnerliğine Tüm Süreçlerinizi Tek Kanal Üzerinden Sağlamakta ve Katma Değerli Yatırımlarına Son Hızda Devam Etmektedir.


  • 100'lerce büyük referans
  • 500'den fazla işletmeye IT ve ERP Desteği
  • 200'den fazla kurumsal yazılım müşterisi
  • 10'larca marka yatırımı
  • Sektör lideri markalar ile partnerlik anlaşmaları
  • Arge ve Yapay Zeka Çalışmaları
  • Devamlı büyüyen ve genişleyen uluslararası hizmet ağı

Vizyon ve Misyonumuz ?


Misyonumuz:

Ubden®, teknoloji ve danışmanlık alanlarında birleşerek global düzeyde fark yaratmayı hedefleyen bir global danışmanlık firmasıdır. Misyonumuz, müşterilerimize en son teknolojileri ve inovasyonu kullanarak uluslararası düzeyde rekabet avantajı sağlama konusunda yardımcı olmaktır. Ubden®, iş dünyasının her sektöründe teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak müşterilerinin büyümesine ve globalleşmesine destek verir.

Vizyonumuz:

Ubden®, teknolojinin gücünü kullanarak iş dünyasını dönüştüren bir lider global danışmanlık firmasıdır. Vizyonumuz, müşterilerimize uluslararası iş fırsatları sunarak, teknolojinin sınırlarını zorlayarak inovasyonu teşvik etmek ve global pazarda rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmaktır. Ubden®, uluslararası iş birlikleri ve teknoloji partnerlikleri ile dünya çapında müşterilere değer katmayı sürdürecek ve teknolojinin iş dünyasındaki etkisini artırmaya devam edecektir.

Ubden®, teknolojiyi danışmanlık hizmetleriyle birleştirerek müşterilerinin başarısını desteklemeye devam eder. İş dünyasının globalleştiği bir dönemde, teknolojiyi kullanarak fark yaratmak için buradayız.


Hizmetlerimiz


60+

İş Ortağı


4000+

Müşteri


50+

Özgün Yazılım


1m +

Yazılın Kod Satırı


İş Ortaklarımız